PIT - odwzorowanie

Koniec małżeństwa i wiążące się z tym przykre konsekwencje

Pomimo iż początkowo nikt o tym nie myśli, statystyki są nieubłagane – niemalże co czwarte małżeństwo kończy się po paru latach. Zatem około 30 % par, jakie szczęśliwe teraz stoją na ślubnym kobiercu wkrótce będzie zbierać pozostałości po nieszczęśliwym małżeństwie. Pomimo że to trudna sprawa, należy do niej podchodzić z głową.

PIT - odwzorowanie
Autor: Michael Staats
Źródło: http://www.flickr.com
PIT - płótno
Autor: Hairy Jacques
Źródło: http://www.flickr.com
wyobrażenie - usługi
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy małżeństwo zostaje zakończone, za każdym razem jest mnóstwo spraw, które trzeba uregulować. Z pewnością podział majątku po rozwodzie budzi (sprawdzony adwokat od rozwodówhttp://kancelaria-cpr.pl/oferta/adwokat-rozwod) ogromne emocje, chociaż powinno być zupełnie inaczej. To o dzieci a nie pieniądze powinna toczyć się bitwa w sądzie, jednak w Polsce niemalże zawsze dzieci oddawane są w opiekę matce. zatem tatusiowie pomimo ogromnych chęci niewiele mogą zdziałać. Zatem pozostaje im jedynie sprawa wiążąca się z podzieleniem kasy oraz przedmiotów, które zgromadzono podczas małżeństwa. Na pewno wiele osób zastanawia się, jak wygląda sprawa rozwodowa. Co jasne na tak postawione pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi – każda rozprawa jest inna, bo to, jak przebiega zależne jest od małżonków, od osób, jakie pragną się rozwieść, od ich usposobienia, prawników, chęci dążenia do pojednania oraz innych aspektów, o których tutaj nie wspomniano. Więc rozwód (zobacz polecane) może przebiec w pokojowej atmosferze albo stać się prawdziwym polem walki, wszystko to zależy od stron.

Fachowcy mówią, że nie ma czegoś takiego jak przyjemny rozwód, iż za każdym razem zostawia on traumę i zranione serca. Może faktycznie tak jest. Z tego powodu podczas rozwodu warto robić wszystko, by te zranienia były stosunkowo małe, by małżeństwo nie skończyło się z przytupem.